Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Na premiére novej bondovky uvidíme princa Willama, Harryho a Kate Middleton

september 17, 2015 - 12:39
Na svetovú premiéru novej bondovky, ktorá sa uskutoční 26. októbra v londýnskej Royal Albert Hall, prídu aj britský princ William, jeho manželka Kate a mladší brat Harry. V stredu o tom informovali zástupcovia britskej kráľovskej rodiny prostredníctvom Twitteru.
Foto: 
Na premiére filmu s názvom Spectre by sa mali zúčastniť aj predstaviteľ agenta Jamesa Bonda Daniel Craig i ďalší členovia a členky hereckého obsadenia ako Naomie Harris, Monica Bellucci, Ralph Fiennes alebo Léa Seydoux. Podujatie bude mať aj charitatívny rozmer. V deň svetovej premiéry začnú novú bondovku premietať aj ďalšie kiná vo Veľkej Británii a Írsku. Do slovenských kín by sa mala dostať 5. novembra.
 
Snímku Spectre začali nakrúcať 8. decembra 2014 v anglických Pinewood Studios. Réžie sa ujal Sam Mendes, ktorý nakrútil aj predchádzajúcu bondovku Skyfall (2012). Film ponúkne zábery z Rakúska, Ríma, Maroka či Mexika. V očakávanej novinke dostane James Bond záhadný odkaz z minulosti, ktorý ho privedie na stopu neslávne známej zločineckej organizácie menom Spectre. Postupne rozpletá zložitú pavučinu klamstiev, aby napokon odhalil desivú pravdu o tejto organizácii. 
 
Pieseň k bondovke naspieval Sam Smith. Na skladbe Writing's on the Wall sa autorsky podieľali Smith a Jimmy Napes, ktorý pracoval aj na spevákovom hite Stay with Me. Pieseň, ktorú interpret nahral v januári, by mali zverejniť 25. septembra. Smith je pritom prvým sólovým mužským interpretom, ktorý naspieval skladbu pre bondovku od roku 1965.
 

mih, SITA, Foto: SITA

- - Inzercia - -