Dnes je streda, 17.august 2022, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Žena, ktorá prežila popáleniny na 96% tela, pomáha iným s podobným osudom

apríl 06, 2022 - 14:00
"Každá jazva, ktorú vidíte, má za sebou príbeh. Za každou jednou z nich je toľko sily," hovorí britská fyzioterapeutka a modelka, ktorá prežila popáleniny na 96% tela.
Foto: 
instagram

"Možno sa vám to niekedy nezdá, ale jazva je krásnym znakom vašej sily, tak si to skúste pamätať," vyzýva odvážna žena všetkých, ktorých postihol podobne neľahký osud.

Sama Catrin sa stala obeťou dopravnej nehody a pre popáleniny prišlo k amputácii malíčka a mnohým operáciám. Žena sa napriek tomu nevzdala a dnes pomáha ľuďom, ktorí ju potrebujú.

Okrem iného sa na sociálnej sieti vyjadrila aj k trendu hovoriť na všetko áno:

"Posledných pár týždňov bolo takou krásnou smršťou príležitostí a vzrušenia a ja som neuveriteľne vďačná, že som dostala tú česť byť tu a mať možnosť povedať všetkému ÁNO. Ale môj bože, som vyčerpaná a môj skutočný úsmev dnes nie je taký žiarivý...Myslím si, že celá myšlienka- povedať áno všetkému, aby ste čo najlepšie využili život, je teoreticky dobrá, ale v skutočnosti je to o nájdení rovnováhy. Niečo, čo sa mi ešte celkom nepodarilo.."

Mnohí si určite povedia, že Catrinina odvaha je výnimočná a musí mať akúsi preddispozíciu k boju vrodenú, ale nie je to tak. Priznáva, že vyjsť "s kožou na trh" chcelo svoj čas:

"Som spoločenská bytosť...Moje prvé noci vonku boli STRAŠNÉ! Bála som sa nosenia určitých šiat pre prípad, že by na mňa zízali a zmenilo by to, kto som...Zabralo mi to čas, ale teraz môžem ísť von so svojimi jazvami, nosiť, čo chcem, a byť skutočne sama sebou. A stalo sa to preto, lebo som si uvedomila, že to, čo hovoria a robia iní, nie je moja vec. Oveľa dôležitejšie je to, čo robím a čo si myslím ja. A keď sa občas objavia pohľady a komentáre, pozriem sa na svojich najbližších a prebudím svoju vnútornú silu...Život je sakramentsky krásny, keď si slobodný..."

(Zdroj: instagram)

- - Inzercia - -