Dnes je streda, 17.august 2022, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hviezdy tanečnej šou zdieľajú svoju vďačnosť

marec 16, 2022 - 16:00
Dominika Cibuľková na sociálnej sieti vyjadrila vďačnosť svojmu tanečnému partnerovi a ocenila účasť v šou Let's Dance.
Foto: 
instagram

Dominika sa poďakovala fanúšikom aj partnerovi:

"Jedno obrovské ĎAKUJEM vám všetkým za podporu, ktorou ma zahŕňate, a že ste nás poslali ďalej...a rovnako veľké ďakujem Robko aj tebe za trpezlivé hodiny strávené so mnou na parkete."

Účasť v šou je podľa nej veľkou životnou skúsenosťou, ale neľutuje ju: "Ani som netušila akou veľkou životnou skúsenosťou bude účinkovanie v tejto tanečnej show a išla by som do toho miliónkrát opäť!"

Dominika sa netají tým, že nie je rodená tanečnica a práve jej sebareflexia je sympatická: "Áno, viem, ani raz nemám správne dopnuté kolená na žiadnej fotke a nemám postavu tanečnice, ale nevadí mi to a viete prečo? Lebo sme do toho dali všetko, čo sme vedeli a som na nás pyšná s akou energiou sme zatancovali, veď povedzte z tenistky za mesiac takáto cha cha-nie najhorší pokus, či?"

Zároveň necháva odkaz aj všetkým ženám: "ŽENY, buďte samé sebou, páčte sa samy sebe aké ste, obliekajte si, čo sa vám páči, pretože nie je dôležité mať perfektné krivky, dôležité je, čo vyžarujete a ako sa samy cítite vo svojom tele. To je to najdôležitejšie, pretože toto nastavenie vám nezaručuje ani najužší driek na svete-je to len a len na vás! A myslím, že ja som toho chodiacim dôkazom."

- - Inzercia - -