Dnes je streda, 17.august 2022, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mesiac v znamení Vodnára. Aké sú ženy v tomto znamení v láske a vzťahoch?

február 11, 2022 - 14:00
Ľuďom narodeným medzi 20. januárom a 18. februárom vládne Urán, planéta náhod a inovácií. Vodnár sa vyznačuje jedinečnou schopnosťou vidieť svet z perspektívy druhých. Toto vzdušné znamenie bude vždy bojovať za to, v čo verí a má tendenciu držať sa tradícií.
Foto: 
shutterstock

Vodnár je charakteristický svojimi perfektnými osobnostnými črtami a vlastnosťami. Sú dobrými a nekonfliktnými spoločníkmi. Hlavne ženy v znamení Vodnára sú neuveriteľne očarujúce, svojrázne a revolučné. 

Ak sa vám podarí získať si srdce ženy Vodnárky bude vás uchvacovať a stále držať v strehu. Vy ju budete obdivovať a zbožňovať. Napriek tomu, že je veľkorysá, vtipná a zvodná, je najparadoxnejším znamením zverokruhu. Potrebuje sebavedomého a srdečného muža, ktorý sa dokáže orientovať v jej výstredných cestách. 

Aj vo vzťahu je pre ňu dôležitá sloboda a nezávislosť. Niekedy môže mať problém s nadviazaním intímneho vzťahu. Neznesie nad sebou kontrolu a kvôli vzťahu neobetuje svoju osobnú slobodu. 

Jej partner by mal pochopiť, že vo vzťahu má tendenciu riadiť sa viac rozumom ako emóciami a nie je ľahko zraniteľná. Pre partnera to môže byť niekedy frustrujúce, ale keď si získa jej dôveru a prijme ju, aby otvorila svoje srdce, bude ho milovať ako málokto. 

Lásku občas vníma ako zábavnú skúsenosť. Hoci ju väčšina znamení berie vážne, partner Vodnárky by mal pochopiť, že ona vzťahy niekedy poníma žoviálne a s ľahkosťou. Potrebuje pri sebe muža, ktorému sa môže zdôveriť a ktorý ju nebude chcieť zmeniť. Aj keď sa zamiluje, rada robí určité veci sama, nechce byť obmedzovaná a občas má problém udržať svoj vzťah nad vodou. 

Nie vždy je pre nich jednoduché nadviazať intímne romantické vzťahy, lebo sa boja toho, čo cítia vo svojom vnútri. Hoci sa vám ženy v znamení Vodnára môžu zdať na prvý pohľad chladné, sú veľmi súcitné a empatické. 

- - Inzercia - -