Dnes je štvrtok, 30.jún 2022, meniny má: Melánia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Herečka Emilía Vášáryová sa nakazila covidom od kolegyni

november 08, 2021 - 10:01
Obľúbená slovenská herečka Milka Vášáryová (79) vystupovala v divadle v Prahe, odkiaľ si zrejme priniesla nákazu korona vírusom.
Foto: 

„Keďže moja sestra je trikrát očkovaná, je v poriadku. Očkovanie ju zachránilo, lebo vekom a problémami s pľúcami je vhodnou obeťou vírusov. Ale očkovanie ju chráni. A prečo sama o tom nenapíše? Lebo nepoužíva ani počítač a už vôbec nie sociálne siete, preto sa ozývam ja,“ povedala podľa Nového času za sestru Magda Vášáryová. „Pravda je, že moju sestru nakazila klamárka, že je očkovaná, v Prahe,“ uviedla Magda.

Herečka mala 2.11 vystúpiť v predstavení Ilúzie v Bratislave, ktoré však zrušili na základe pozitívneho výsledku jedného z účinkujúcich. „Zrušené predstavenie ILÚZIE. Veľmi sa ospravedlňujeme za situáciu, ktorá nastala pri včerajšom predstavení Ilúzie (2. 11. 2021). Snažíme sa priebežne testovať všetkých zamestnancov aj nad rámec toho, čo určuje vyhláška. Pri náhodnej kontrole sa ukázala situácia s pozitívnou osobou priveľmi neskoro na to, aby sme dokázali zabezpečiť predstavenie,“ zaznelo stanovisko Slovenského národného divadla. Kto konkrétne bol pozitívny, neuviedli. 

Prajeme skoré uzdravenie, aby sa obľúbená herečka čo najskôr postavila opäť na divadelné dosky.

- - Inzercia - -