Dnes je streda, 17.august 2022, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zmenená Lady Gaga: Jej obyčajnosť fanúšikovia milujú!

jún 06, 2020 - 12:00
Lady Gaga je jednoznačne jeden z najoriginálnejších zjavov na hudobnej scéne. Obdivujú ju i služobne staršie kolegyne na čele s Madonnou, ktorá ju dokonca považuje za svoju nástupkyňu.
Foto: 

Samotná umelkyňa má skvelé názory a pre mnohých ľudí je dokonca mienkotvornou. S prehľadom zvláda tiež mediálny tlak, kritiku neprajníkov, ktorí jej nevedia prísť na chuť, neustále prepieranie jej milencov či váhových premien. A práve pri tých sa na chvíľu pristavíme.

I keď Lady Gaga bojovala dlhé roky s bulímiou, nad stravovacou poruchou sa jej podarilo napokon zvíťaziť. Uznávaná hudobníčka taktiež tvrdí, že práve po rokoch trápenia s prijímaním jedla sa naučila svoj organizmus počúvať a neničiť ho viac hladovkami. Podľa jej slov si dopraje pokojne i fast food, no drží sa hesla "Všetko s mierou".

Práve na ceste za nezdravou pochúťkou bola pred pár dňami odfotografovaná v uliciach Los Angeles. Spoločnosť jej robil partner Michael Polansky. Mužom jej života je úspešný obchodník, filantrop a riaditeľ neziskovej organizácie Parker Foundation.

Zaľúbenci majú na seba konečne viac času. Práce na novom albume Lady Gaga, ktorý sa volá Chromatica, sú hotové, spoločný single s Arianou Grande je tiež vonku. Speváčka tak stavila na pohodlie, komfortné oblečenie, starosti jej nerobia ani odrasty či kilečko navyše. Aj pre jej normálnosť a nulovú potrebu robiť zo seba za každú cenu hviezdu, ju ľudia po celom svete milujú. 

Zdroj foto: Daily Mail, Shutterstock

Pozrite si, ako sa Lady Gaga menila v priebehu rokov:

Lady Gaga | Transformation From 1 To 32 Years Old

- - Inzercia - -