Dnes je streda, 17.august 2022, meniny má: Milica
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Darujte blízkym čas, chuť, motiváciu kráčať po ceste za krajším a ZDRAVŠÍM JA!

december 23, 2019 - 16:00
Inšpirujte sa tipmi od fitshaker.sk a doprajte si pod stromček jedinečné kúsky, z ktorých bude mať potešenie celá rodinka.
Foto: 

1. FITNESS DIÁR® 2020 - Moja cesta za zdravším JA – TIP NA DARČEK PRE ŇU

Hľadáte inšpiráciu ako zdravo žiť a mať úctu k sebe samej?

Aj v čase, keď myseľ hovorí stop, dokážte telu, že to zvládnete. Diár plný radosti, motivácie, šťastia a lásky k sebe samej bude vašim verným pomocníkom.

Pomocou nášho Fitness diára® 2020, ktorý nájdete ako slovenskom, tak i českom jazyku, si zatriedite všetky povinnosti a myšlienky, ktoré vás budú sprevádzať každým dňom.

Ukryli sme do neho niekoľko skutočných chuťoviek - tipy od výživovej poradkyne Ivky Eľkovej - ako si vytvoriť jedálniček na celý deň; návod od trénera Matúša Špirka - ako si zostaviť vyvážený tréningový plán, či 12 krokov k TOP postave od Zory Czoborovej. Ak vás prepadne chuť na všetko sa vykašlať a vzdať sa, pomocou obrovskej dávky motivácie vás opätovne NAKOPNEME

Fitness diár® 2020  - sprievodca vašimi úlohami a snami, pomocou ktorých budete prekonávať 366 dní trvajúcu cestu za krajším a ZDRAVŠÍM JA! www.fitshaker.sk

2. FITNESS KALENDÁR  - TIP NA DARČEK PRE ŇU

Kombináciou túžby, odhodlania a vytrvalosti s cvikmi, receptami a pravidelným vzdelávaním, určite nájdete tú správnu cestu k ZDRAVŠIEMU dňu, týždňu, mesiacu, roku, ale hlavne k zdravšiemu JA. :-)

Pre koho je náš kalendár vhodný?

 • pre každého, u koho je zdravý životný štýl prirodzenou a neoddeliteľnou súčasťou života,
 • pre všetky, ktoré sa chcú posúvať vpred na ceste za zdravým a krásnym JA,
 • pre každého, kto chce svojich blízkych prekvapiť a obdarovať ich kúskom zdravia a šťastia,
 • pre každého, kto sa chce neustále učiť, spoznávať nové chute a je prirodzene zvedavý,
 • pre každú majiteľku Fitness diára® 2020, s ktorým vytvoria fantastickú nerozlučiteľnú FIT DVOJICU

3. Kuchárske knihy Z FITKA DO KUCHYNE 1, 2, 3 a Z FITKA DO KUCHYNE ŠPECIÁL I, II, III – TIP NA DARČEK PRE VŠETKÝCH MILOVNÍKOV ZDRAVÉHO A CHUTNÉHO JEDLA

Už vás nebaví denne tráviť hodiny a hodiny vymýšľaním ako ozvláštniť jedálniček? Túžite mať pôžitok z jedla a chcete sa stravovať zdravo, chutne, a pritom nebyť v kuchyni večnosť? Vaše nové parťáčky v kuchyni Z fitka do kuchyne 1, 2, 3 a Z Fitka do kuchyne ŠPECIÁL I, II, III vám ukážu, ako dennú rutinu – varenie premeniť na umenie a tak potešiť celú rodinky zdravými, výživnými receptami, ktorými neodolá ani jedno hladné bruško.

4. ZDRAVÍ PAPKÁČI – TIP NA DARČEK PRE VŠETKY TEHUĽKY A MAMIČKY, ktorým stravovanie svojho dieťatka nie je ľahostajné

Viac ako 100 receptov od prvých príkrmov do 3 rokov + variácie jedál pre celú rodinu.

Dbajme na správnu výživu našich drobcov odmalička. Jedinečnosť, odborná časť a viac ako 100 receptov od prvých príkrmov do 3 rokov. Chystáte sa na tú najkrajšiu „dovolenku“ alebo si ju už plnými dúškami užívate aj so svojím drobcom? Potom tuto jedinečnú publikáciu určite oceníte.

V tejto unikátnej kuchárskej knihe nájdete:

 • jednoduché odporúčania pre správnu výživu dieťatka;
 • presný návod, ako na prvé príkrmy;
 • praktickú tabuľku zaraďovania potravín;
 • rozsiahlu teóriu písanú špecialistkou na stravovanie detí s dlhoročnými skúsenosťami – RNDr. Barbarou Svieženou, PhD.;
 • viac ako 100 chutných receptov (nielen) pre deti do 3 rokov;
 • k detským jedlám aj verzie pre celú rodinu;
 • návod ako by mal vyzerať vyvážený jedálny lístok dieťatka;
 • odpovede na základnú otázku „Koľko je dosť?“
 • návod ako na postupné zavádzanie rôznych druhov jedál počas prvých 2 mesiacov;
 • tipy do kuchyne (výber potravín, kde nakupovať, ako uskladňovať, ako tepelne upravovať);

Kde tieto jedinečné kúsky nájdete?

Odhaľte všetky zákutia jednotlivých produktov a BONUSY, ktoré automaticky získate kúpou ktorejkoľvek publikácie, diára alebo kalendára  v každom skvelom kníhkupectve a  na www.fitshaker.sk

5. DARČEKOVÁ FITSHAKER POUKÁŽKA TIP NA DARČEK PRE KAŽDÉHO NELEŇOŠA

Možno si teraz vravíte, že keď športujete a ste aktívne, na čo by toto niekomu bolo?

Práve na to, aby ten čas dokázala s vami tráviť spoločne, šetrila čas presunmi a tréneri prišli priamo za ňou domov, doslova do obývačky.

Vhodný darček pre každú jednu, ktorá túži po vyformovaní, zmene, motivácií, pravidelnom prísune nových cvikov. Pre tú, ktorej nie je ľahostajné  svoje JA a túži posúvať svoje hranice i v oblasti zdravého cvičenia a stravovania. Z pohodlia domova si môže zacvičiť aj s takou Zuzkou Light, či ak hľadá niečo menej náročné, v programe SexyBody formuje krivky s trénerom Janym Landlom, Zorou Czoborovou, ale aj Jankou Jánošíkovou či Dianou Hô Chí.

Pravidelný prísun motivácie, nových cvičebných videí a programov, plánov, rady odborníkov, jedálniček, výživové okienko a mnohé  ďalšie už nechajte na nás.

Nech si vyberiete čokoľvek, veríme, že obdarovanej osobe vyčaríte nemalú radosť a úsmev na tvári. Pamätajte, že danému darčeku vdýchnete najväčšiu hodnotu práve tým, ak ho darujete z lásky.

- - Inzercia - -