Dnes je pondelok, 27.jún 2022, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Známe krásky radia, ako udržať vo vzťahu vášeň!

marec 18, 2019 - 18:00
So stereotypom v posteli sa nestretávajú iba bežní smrteľníci, ale aj hviezdy svetového showbiznisu. Z podaktorých ich odporúčaní sa rokmi stalo neverejné tajomstvo.
Foto: 
Shutterstock

Kim Cattrall

Hviezda seriálu Sex v meste Kim Cattrall tvrdí, že absolútnym základom skvelého sexuálneho života je spokojnosť s vlastným telom. Na mužov pôsobí doslova ako magnet a jej recept je pritom prekvapivo jednoduchý. Čím skôr údajne spoznáte samú seba a vaše potreby, tým rýchlejšie vzrastie i kvalita vášho sexuálneho života.

Eva Longoria

„Zúfalá“ manželka Eva Longoria nikdy nemala núdzu o nápadníkov. Svojim fanúšikom s miernou nostalgiou v hlase prezradila, čo u nej vždy zabralo na výbornú. Boli to otvorené, sexuálne debaty vo francúzskom jazyku. V jej prípade vraj šlo o veľmi silné afrodiziakum.

Beyoncé

Hoci si pri nej iného muža ako rapera Jay-Z ani nevieme predstaviť, spokojný a dlhoročný vzťah nie je ani v prípade tejto divy samozrejmosťou. Podľa vlastných slov by na udržanie vášne mala mať každá žena v šatníku krátke čierne šaty. Ona ich vlastní hneď niekoľko a nedá na ne dopustiť.

Kate Beckinsale

S partnerom sa radi hrajú. Keďže kvôli pracovným povinnostiam trávia niekoľko týždňov v roku bez seba, obľúbili si rozhovory cez kamery. Počas nich si dávajú navzájom „príkazy“, napríklad čo si obliecť a v akej póze sa tomu druhému ukázať.

Dita Von Teese

Známej a neodolateľnej burlesque tanečnici sa osvedčili tzv. nebadané dotyky. Všetkým ženám preto radí: „Dotýkajte sa erotogénnych zón. Pri rozhovore s mužom si prejdite po krku, šiji, oblížte si peru a pohlaďte sa vo vlasoch. Garantujem vám, že podobné gestá nenechajú chladnými žiadneho chlapa.“

Zdroj foto: Facebook Fan Page

- - Inzercia - -