Dnes je pondelok, 27.jún 2022, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Prieskumy (ne)prekvapili. Ktoré sexuálne polohy máme najradšej?

august 15, 2018 - 20:24
Ruku na srdce. Máte s partnerom svoju zaužívanú „klasiku“ alebo čo sex, to aspoň malý experiment? Nedávne výskumy potvrdili, že pokiaľ patríte do prvej skupiny, patríte k väčšine.
Foto: 
Shutterstock

Túto skúsenosť má aj personalistka Paulína (36): „S priateľom sme spolu takmer päť rokov a za ten čas sme vyskúšali zhruba tucet sexuálnych polôh. Ani jednému z nás to neprekáža, práve naopak. Predtým, než sme sa stretli, sme samozrejme s bývalými známosťami čo-to zažili a, neviem ako to povedať, proste nám tých bláznivých skúseností, netradičných miest na milovanie či polôh stačilo. Obľúbili sme si vlastne tri a hoci mávame nálady na menšie experimenty, k našej TOP trojici sa i tak vždy vrátime.“ Podľa prieskumov, ktoré medzi svojimi čitateľmi robil uznávaný magazín Cosmopolitan, sa Paulína v ničom nelíši od väčšiny čitateliek. Po sexuálnej stránke sa totiž správajú rovnako.

Ukázalo sa, že až dve tretiny žien rotuje dookola štyri milostné polohy. Zaujíma vás, ktoré sú to - okrem misionárskej? Možno ste ich tipovali správne. :)

1. Poloha "Na psíka"

doggie_style.jpg

Foto: 
Shutterstock

2. Poloha v sede, keď je žena navrchu

girl_on_top_1.jpg

Foto: 
Shutterstock

3. Poloha poležiačky z boku

side_spoon.jpg

Foto: 
Shutterstock

Súhlasíte s výsledkami prieskumu alebo vo vašom individuálnom rebríčku kraľujú úplne iné polohy?

- - Inzercia - -