Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Splň si svoj sen a staň sa novou tvárou módnej scény!

jún 25, 2017 - 13:00
Láka ťa nablýskaný svet módy? Túžiš sa zaradiť medzi slovenskú návrhársku elitu? Nechýba ti kreativita? Ak si na tieto otázky odpovedal/a kladne, prichádza príležitosť ako vyšitá pre teba! Už túto jeseň to môžeš byť práve TY, kto sa stane novou tvárou módnej scény!
Foto: 
Agentúra Promotion, hlavný organizátor Bratislavských módnych dní, opäť prichádza s príležitosťou pre mladých módnych tvorcov, ktorí chcú ukázať svoj talent a posunúť sa o krok vpred. Jediné, čo preto treba urobiť, je do 15. júla 2017 vyplniť dotazník a podeliť sa o svoje návrhy na tému “Vôňa kávy” s odbornou porotou. Tá spomedzi všetkých prihlásených vyberie finalistov projektu, ktorí svoje kolekcie predvedú v jesennej časti Bratislavských módnych dní.

 

Víťaz dostane šancu stať sa nielen inšpiráciou pre Slovákov vyhľadávajúcich najnovšie svetové trendy, ale navyše získa viaceré atraktívne ceny. Spomedzi tých vecných si domov odnesie kávovar PrimaDonna Elite Experience od De’Longhi a YogaBook od Lenovo. Okrem toho dostane mediálny priestor vo vydavateľstve STAR production, svoju tvorbu odprezentuje v módnych editoriáloch magazínov SPARKLING, Hviezdy ciest, TOP fashion a v neposlednom rade získa Master Class Program od prestížnej francúzskej školy MOD’SPE Paris Central Europe.

  Svoje prihlášky môžete posielať TU.

- - Inzercia - -